plende

  Rezerwacja 533 633 182  Opłać e-zezwolenie

 

Ośrodek Wędkarsko - Turystyczny w Turawie, popularnie zwany Rybaczówką położony jest na północnym brzegu Jeziora Turawskiego na cyplu wrzynającym się w wody jeziora. Aby dojechać do Ośrodka z Opola kierujemy się początkowo na Kluczbork. Za miejscowością Zawada, na rondzie skręcamy w prawo na Turawę, a z Turawy jedziemy w kierunku Kadłuba Turawskiego. Około 2 km za Turawą wypatrujemy po prawej stronie tablicy informującej o Ośrodku. Skręcamy w drogę biegnącą wzdłuż wału, która na jego szczycie biegnie w lewo na cypel. Jeszcze jakieś trzysta metrów i jesteśmy przed bramą Rybaczówki.

Piękne otoczenie, dużo zieleni i bliskość wody sprawiają, że ośrodek ten stanowi nie tylko świetną bazę wypadową na ryby dla każdego wędkarza, ale jest też miejscem, gdzie odpocząć można całą rodziną. Oferuje on bowiem miejsca noclegowe w czterosobowych drewnianych domkach, jak również pokoje gościnne w domu typu "Góral" oraz jeden rodzinny, bardzo przestronny domek typu "Mikołajki". Na miejscu znajdują się oczywiście miejsca parkingowe dla gości Ośrodka.

Ośrodek dysponuje także wiosłowymi łodziami wędkarskimi do wypożyczenia oraz miejscem do całorocznego składowania łodzi prywatnych.

Miejsca noclegowe oferujemy również w części hotelowej Ośrodka Zarybieniowego w Poliwodzie. Szczegóły w zakładce "Poliwoda"

Dla członków Polskiego Związku Wędkarskiego odznaczonych medalem "Za zasługi dla wędkarstwa opolskiego" część usług obejmuje 50% zniżka (szczegóły w cennikach).

Copyright © Rybaczówka Turawa

Stworzone przez Intratnie.pl